Davet Mekanı


 
Yaşamın unutulmaz anları, Le Parc De Mariage ile masalsı anılara dönüşsün…
KIR BAHÇESI
İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi ve gözde açık alan aktivite mekânlarından olan Le Parc De Mariage Kır Bahçesi, 850 kişilik yuvarlak masa oturma düzeni kapasitesi ile davet ve özel günlerinizde hizmet veriyor.
Muhtemel hava muhalefetlerine karşı Salon Sedef, 500 kişilik kapasitesi ile Kır Bahçesi’nin yedek mekânı olarak hizmet veriyor. 3 asırlık tarihi duvarlarla çevrilmiş mekân, tarihi ve doğanın keyif veren renklerini birleştirirken muhteşem ışıklandırması ve görsel şovları ile davetlerinize şık bir atmosfer hazırlıyor.
SALON SEDEF
500 kişilik yuvarlak masa oturma ve 800 kişilik kokteyl düzeniyle düğün, davet ve tüm organizasyonlarınız Salon Sedef ile unutulmaz anılara dönüşüyor. Ayrıca, kır bahçesi organizasyonlarında hava muhalefeti durumlarında, alternatif mekân olarak sizleri bekliyor.
 
 
SALON İNCI
Kendi özel bahçesinde yemyeşil dış dünyadan izole olmuş çehresi, zarif konsept ve süslemeleri ile iç mekanda 200, bahçesinde 100 kişilik toplamda 300 kişilik yuvarlak masa oturma düzeni ile davetlerinizi muhteşem bir ziyafete dönüşüyor.
VIP BAHÇE
Özel davet ve davetlileriniz için hazırlanmış yemyeşil bir botanik bahçe…